Prawo rodzinne i opiekuńcze

CZYM JEST PRAWO RODZINNE?

To gałąź prawa cywilnego regulująca majątkowe oraz niemajątkowe stosunki prawne między członkami rodziny. Podstawowy akt normatywny to kodeks rodzinny i opiekuńczy. Przykładowe sprawy rodzinne: rozwód, podział majątku, ustalenie miejsca zamieszkania dziecka, alimenty, adopcja. Przepisy proceduralne zawarte są w kodeksie postępowania cywilnego.


ZAPRASZAMY WSZYSTKICH POTRZEBUJĄCYCH POMOCY PRAWNEJ W ZAKRESIE PRAWA RODZINNEGO.

Świadczymy kompleksową i fachową pomoc prawną w sądzie i poza nim.
Rozwiązujemy problemy w sprawach od najbardziej skomplikowanych do najprostszych.
Specjalizujemy się w reprezentacji procesowej w sprawach:

  • o rozwód i separację;
  • o podział majątku wspólnego;
  • dotyczących dochodzenia i egzekwowania alimentów;
  • dotyczących władzy rodzicielskiej (wykonywania władzy rodzicielskiej, pozbawienia, ograniczenia i rozstrzygania o istotnych sprawach dziecka:
  • dotyczących ustalania, wykonywania i egzekwowania kontaktów z dziećmi.

Kompetencje naszego zespołu w połączeniu z wieloletnim doświadczeniem są gwarancją naszej skuteczności.

Wymienione typy spraw to tylko kluczowe obszary, którymi zajmujemy się w naszej codziennej pracy w kancelarii. W każdej innej sprawie prosimy o KONTAKT, doradzimy, jakie kroki najlepiej i najbezpieczniej podjąć.

Jeśli Tobie lub komuś kogo znasz potrzebna jest pomoc prawna w jakimkolwiek zagadnieniu dotyczącym prawa rodzinnego, SKONTAKTUJ SIĘ z naszą kancelarią, by dowiedzieć się, jak możemy pomóc. Pamiętaj: każda sprawa jest inna, a komplikacje mogą pojawić się na każdym etapie. Postaw na zawodowstwo; rada najbliższych, nawet udzielona w najlepszej wierze, nie zawsze musi okazać się właściwa i przynieść oczekiwane skutki.


STRATEGIĘ DZIAŁAŃ ZAWSZE USTALAMY WSPÓLNIE Z KLIENTEM

Bazując na naszej wiedzy i wieloletnim doświadczeniu doskonale zdajemy sobie sprawę z indywidualnych uwarunkowań każdej sprawy. Podczas pierwszego spotkania zapoznajemy się szczegółowo ze sprawą i przedstawiamy możliwe do realizacji scenariusze oraz wiążące się z nimi szanse i konsekwencje. Strategię działań zawsze ustalamy wspólnie z Klientem. Na każdym etapie postępowania obszernie informujemy o jego przebiegu.
Bezpieczeństwo i satysfakcja naszych klientów są dla nas priorytetem.


Aby zapoznać się z metodą naszej pracy, podejściem do klienta i specjalizacjami zobacz: KANCELARIA ADWOKACKA