Sprawy rodzinne

Nie jest trudno pokonać w walce byka, nawet 800 kilogramowego. Istnieje jednak pewien warunek – nie można się go bać.”
– Sosai Masutatsu Oyama

Prowadzimy sprawy przed sądami w zakresie prawa rodzinnego i opiekuńczego.

Każda sprawa jest odmienna i wymaga indywidualnego przygotowania. Niemniej jednak, jeśli pragną Państwo uzyskać ogólne informacje na temat podstawowych pojęć z zakresu prawa rodzinnego zapraszamy do skorzystania z informacji zamieszczonych w ramce obok, zachęcamy również do zadawania pytań dotyczących nurtujących Państwa zagadnień.

Specjalizujemy się od lat w prowadzeniu spraw rozwodowych, o separację, w sprawach o podział majątku wspólnego, o ustalenie miejsca zamieszkania dziecka, o alimenty, w sprawach dotyczących ustalania przez sąd kontaktów z dziećmi, w sprawach z zakresu władzy rodzicielskiej (wykonywania władzy rodzicielskiej, pozbawienia, ograniczenia i rozstrzygania o istotnych sprawach dziecka).

Wspieramy Klientów również we wszystkich innych sprawach rodzinnych i opiekuńczych, mających za przedmiot: umowy majątkowe małżeńskie (intercyzy), rozstrzyganie w sprawach zarządu majątkiem dziecka, gdy konieczna jest zgoda sądu opiekuńczego, w sprawach o adopcje (przysposobienie), ustalenie rodziny zastępczej czy ustalenie albo zaprzeczenie ojcostwa dziecka.

Gwarantujemy zaangażowanie oraz determinację w obronie praw naszych Klientów. Z tego względu od lat cieszymy się zaufaniem osób, które już skorzystały z naszej pomocy. Dzięki temu nasza Kancelaria rozwija się bardzo dynamicznie.