Porady prawne

MASZ PROBLEM PRAWNY I NIE WIESZ JAK GO ROZWIĄZAĆ?

Udzielamy kompleksowych i profesjonalnych porad prawnych, w oparciu o nasze wieloletnie doświadczenie oraz wiedzę z zakresu prawa rodzinnego, spadkowego oraz karnego. Zdajemy sobie sprawę, że nawet proste sprawy wiążą się dla naszych Klientów z niemałymi emocjami. Serdecznie zapraszamy do naszej kancelarii, gdzie szczegółowo zapoznamy się z sytuacją oraz doradzimy najbezpieczniejsze rozwiązania.
Naszym głównym celem jest zagwarantowanie Klientowi poczucia bezpieczeństwa oraz spokoju, który często udaje się uzyskać już na etapie uzyskania fachowej porady.

PODPOWIADAMY BEZPIECZNE I SATYSFAKCJONUJĄCE ROZWIĄZANIA.


mlotekNasze specjalizacje

Od niemal dziesięciu lat skutecznie pomagamy klientom reprezentując ich interesy przed sądami wszystkich instancji. Specjalizujemy się w sprawach rodzinnych, spadkowych oraz karnych. Zagadnienia, w których doradzamy i pomagamy najczęściej:

Zapytaj o poradę prawną

Serdecznie zapraszamy do KONTAKTU z naszą kancelarią i umówienia się na spotkanie z Mecenasem Marcinem Komorowskim. Rozmowa w ogromnym stopniu ułatwia dobranie optymalnego rozwiązania.

Dla osób, które nie mają możliwości osobistego odwiedzenia kancelarii, a chciałyby skorzystać z porady prawnej lub potrzebują pomocy przy sporządzeniu różnego rodzaju pism oddajemy do dyspozycji poniższy formularz.

Odpowiedzi udzielimy niezwłocznie.