Kancelaria adwokacka

Kancelaria Adwokacka Acta Vera Adwokata Marcina Komorowskiego zaprasza serdecznie wszystkich borykających się z problemami natury prawnej. Naszą specjalizacją są sprawy rodzinne, sprawy spadkowe oraz sprawy karne. Skutecznie pomagamy bezpiecznie przejść przez każde postępowanie, reprezentując interesy naszych Klientów przed sądami wszystkich instancji.

Zawsze szukamy bezpiecznych i satysfakcjonujących rozwiązań, nawet w najtrudniejszych sytuacjach. Informujemy o kosztach oraz szansach powodzenia, dopasowując rozwiązania do indywidualnej sytuacji Klienta. Każda sprawa jest inna i wymaga wypracowania odpowiedniej strategii. Gwarantujemy staranną analizę sytuacji i opracowanie scenariusza działań. Podczas trwania całej współpracy Klient może liczyć na wsparcie i opiekę; zarówno w zakresie sprawy z którą się do nas zwrócił, jak również – w razie nagłej potrzeby – w innych, nawet nie objętych umową. Na każdym etapie postępowania na bieżąco informujemy naszych Klientów o przebiegu sprawy i wszystkich istotnych wydarzeniach z nią związanych.

Kompetencje naszego zespołu w połączeniu z wieloletnim doświadczeniem są gwarancją naszej skuteczności.

POTRZEBUJESZ POMOCY LUB PORADY PRAWNEJ?

Świadczymy fachową pomoc prawną w sądzie i poza nim! Rozwiązujemy problemy w sprawach od najbardziej skomplikowanych do najprostszych, z dziedziny prawa rodzinnego, prawa spadkowego i prawa karnego.

Serdecznie zapraszamy do KONTAKTU telefonicznego, aby uzyskać informacje o tym, jak działamy oraz możliwość umówienia się na spotkanie z naszym adwokatem, w tym osobiście z mecenasem Marcinem Komorowskim.

Gwarantujemy indywidualne podejście, profesjonalizm i zaangażowanie!

WIEMY JAK POMÓC:

WIELOLETNIE DOŚWIADCZENIE

Od niemal 10-ciu lat skutecznie pomagamy Klientom reprezentując ich interesy przed sądami wszystkich instancji. Specjalizujemy się w sprawach rodzinnych, spadkowych oraz karnych. Każdą sprawę i każdego Klienta traktujemy indywidualnie, stawiając na jakość świadczonej pomocy.

SPRAWDZONY, PROFESJONALNY ZESPÓŁ

Do dyspozycji naszych Klientów oddajemy profesjonalny zespół. Zatrudniamy wybitnych adwokatów i wyróżniających się wiedzą prawniczą aplikantów. Do każdej sprawy delegowane są zawsze dwie osoby, w tym przynajmniej jeden adwokat. Jedna z tych osób jest zawsze w ciągu dnia do dyspozycji pod telefonem, w razie jakichkolwiek potrzeb po stronie Klienta.

WYSOKIE KOMPETENCJE I SKUTECZNOŚĆ

Naszym największym atutem jest umiejętność prowadzenia spraw sądowych tak, by maksymalnie zabezpieczyć interes Klienta. Kompleksowo zapoznajemy się z każdą sprawą i skrupulatnie przygotowujemy optymalną strategię działań.

ADEKWATNE KOSZTY

Proponujemy najwyższą jakość za rozsądną cenę. W naszej kancelarii adwokackiej Klienci płacą wyłącznie za podjęte działania.

Współpraca z nami krok po kroku:

schemat


NASZA FILOZOFIA I PODEJŚCIE DO KLIENTA:

Mamy świadomość, iż konieczność skorzystania z pomocy adwokata związana jest zwykle z poczuciem zagrożenia i związanym z tym dyskomfortem. Sprawia to, że głównym celem naszego działania jest zagwarantowanie Klientowi poczucia bezpieczeństwa oraz spokoju, który osiąga się po pozytywnym zakończeniu sprawy, jak i w trakcie jej trwania. Z tego względu najważniejszym celem jest skuteczność, dlatego nasze działania koncentrują się na udzielaniu skutecznej pomocy prawnej każdemu naszemu Klientowi, z uwzględnieniem jego indywidualnych potrzeb. Pragniemy, aby usatysfakcjonowani Klienci do nas wracali z nowymi sprawami, oraz polecali nas osobom, o których wiedzą, że wymagają pomocy adwokata.


SERDECZNIE ZAPRASZAMY NA SPOTKANIE W KANCELARII

mkomorowskiAdwokat Marcin Komorowski Od 2006 roku prowadzi Kancelarię Adwokacką Acta Vera w Łodzi. Zdobyte doświadczenie umożliwia mu prowadzenie także najtrudniejszych spraw cywilnych (w tym rodzinnych i spadkowych), a także spraw karnych.

Ukończył studia magisterskie na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego, broniąc w Katedrze Prawa Cywilnego, pod kierunkiem prof. Elżbiety Wojnickiej pracy magisterskiej, mającej za temat opracowanie cudzego w prawie autorskim. Praca obroniona została z wynikiem bardzo dobrym.

Bezpośrednio po studiach współpracował z Ernst & Young Polska w zakresie prawa gospodarczego i cywilnego. Przygotowane przez niego materiały szkoleniowe wykształciły w zakresie prawa wielu pracowników tej firmy. Niezależnie od tego zostały one przekazane przez Ernst & Young Polska innym wiodącym firmom doradczym.

W 2011 i 2012 roku został przez portal Skuteczny Adwokat wybrany w skali województwa Prawnikiem Roku.

Mecenas biegle włada językiem angielskim.